Aktualności » Zimowy wypoczynek

sobota, 12 lutego 2022

W dniach 07 - 12 lutego br., młodzież naszej parafii po raz kolejny wyjechała w góry na obóz narciarski. Tym razem bazą wypadową był Biały Dunajec. Wyjazd rozpoczął się od udziału we Mszy Świętej, odprawionej w Sanktuarium św. Jana Pawła II w Krakowie, w czasie której prosili Boga o błogosławieństwo i opiekę na czas wypoczynku. 40. osobowa grupa młodzieży, nad którą czuwał główny organizator wyjazdu - ks. Kamil Kowalski wraz z opiekunami, rozpoczęła przygodę z nartami, gdy wraz z instruktorami podjęła próbę zjazdu ze stoku. Po kilku godzinach nauki, wszyscy nauczyli się techniki jazdy i zachowania bezpieczeństwa na stoku. Każdy dzień rozpoczynał się Mszą Świętą, a następnie uczestniczy udawali się na stok, gdzie szlifowaliśmy technikę jazdy. Dziękujemy wszystkim za udział w obozie narciarskim i wspólnie spędzony czas. Serdecznie dziękujemy organizatorom oraz uczestnikom za wspólnie spędzony czas i świadectwo żywej wiary.