XX NIEDZIELA ZWYKŁA - 18.08.2019 r.

1. Dzisiaj, w godz. od 9.00 do 13.00 w domu parafialnym odbywa się zbiórka krwi. Należy mieć ze sobą dowód osobisty i być po lekkim posiłku. Zachęcamy stałych krwiodawców jak i nowe osoby do podzielenia się tym najcenniejszym darem.

2. Również dzisiaj, na godz. 16.00 zapraszamy do świątyni na wspólną modlitwę do Bożego Miłosierdzia.

3. Przypominamy, że w dniach 24 - 25 sierpnia (sobota, niedziela) odbędzie się X męska pielgrzymka rowerowa do Lichenia. W sobotę - 24 sierpnia, od godz. 6.30 przed kościołem będzie stał autokar, do którego składamy bagaże. Msza św. o godz. 7.00 i rozpoczęcie pielgrzymki.

4. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W „Gościu Niedzielnym” m. in. refleksja o celu naszej ziemskiej pielgrzymki czyli niebie; wspomnienie o niedawno zmarłym księdzu aktorze Kazimierzu Orzechowskim; najnowszy film o św. Ojcu Pio; bezpłatny dodatek historyczny poświęcony pierwszemu powstaniu śląskiemu w związku z 100. rocznicą wybuchu.

5. Pomódlmy się za naszą Ojczyznę. Pod Twoją obronę...

Wszelkie prawa zastrzeżone dla Parafii Św. Jana Chrzciciela w Zakrzewie © 2012 - 2019. Kopiowanie tekstów zamieszczonych na łamach serwisu oraz ich udostępnianie