XV NIEDZIELA ZWYKŁA - 14.07.2024 r.

1. Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj na tacę remontową.

2. W dniach 21-28 lipca 2024r. będziemy obchodzić XXV Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa. W przyszłą niedzielę - 21 lipca, z racji wspomnienia św. Krzysztofa, po Mszy św. o godz. 11.00 zostaną poświęcone samochody i inne pojazdy mechaniczne. Tego dnia, po wszystkich Mszach świętych, będzie przeprowadzona zbiórka do puszek, w ramach akcji - 1 gr za 1 km szczęśliwie przejechany. MIVA Polska zachęca nas, byśmy włączyli się w tę akcję, a zebrane środki zostaną przeznaczone na zakup pojazdów dla polskich misjonarzy.

3. W tym tygodniu, w kalendarzu liturgicznym wspominamy: 18 lipca - św. Szymona z Lipnicy; 20 lipca - bł. Czesława.

4. Módlmy się o bożą opiekę dla wypoczywających na urlopach i sprzyjającą pogodę na czas żniw. Pod Twoją obronę...

Wszelkie prawa zastrzeżone dla Parafii Św. Jana Chrzciciela w Zakrzewie © 2012 - 2024. Kopiowanie tekstów zamieszczonych na łamach serwisu oraz ich udostępnianie