Aktualności » Pielgrzymka Kół Żywego Różańca

sobota, 07 października 2023

W sobotę – 7 X, w sanktuarium Matki Bożej Różańcowej w Wysokim Kole odbyła się 16. Pielgrzymka Kół Żywego Różańca Diecezji Radomskiej. Naszą parafię reprezentowało 45 osób, którym towarzyszył proboszcz ks. Ireneusz Kosecki. Bogaty program pielgrzymki: konferencja duchowa, adoracja Najświętszego Sakramentu, Msza św., której przewodniczył biskup radomski Marek Solarczyk, występ zespołu etniczno – folkowego Karabanio, koronka do Bożego Miłosierdzia, pozwolił wszystkim uczestnikom - których było klika tysięcy -  na przeżycie radości spotkania z ludźmi, którzy tworzą wspólnotę uwielbiającą Boga przez pośrednictwo Matki Bożej Różańcowej.