Aktualności » Bal karnawałowy - w bajkowym świecie

sobota, 01 lutego 2020
Cieszący sie wielką popularnością „Bal Wszystkich Świętych” zmobilizował młodzież naszej parafii, należącą do Ruchu Światło Życie, do podjęcia kolejnej inicjatywy. Tym razem zorganizowała „Bal karnawałowy - w bajkowym świecie”. W sobotę - 1 lutego, w parafialnej „stodole”, zaproszone dzieci, przebrane za różne postaci z bajek, mogły uczestniczyć w grach, konkursach i zabawach prowadzonych przez naszych animatorów. Nie zabrakło ulubionych piosenek, dobrego nagłośnienia i efektów świetlnych. Natomiast wieczorem, nasza młodzież miała możliwość oderwania sie od wirtualnego świata, by zatańczyć przy ulubionych utworach muzycznych. Dziękujemy bardzo ks. Kamilowi i naszym animatorom za zorganizowanie zabawy dla dzieci i młodzieży; za posprzątanie stodoły, wykonanie dekoracji i prowadzenie balu: Julicie Firlej, Patrycji Tkaczyk, Igorowi Pacosze, Kacprowi Kozłowskiemu, Justynie Sobieraj, Sandrze Czajkowskiej, Wiktorii Bilskiej i Justynie Kaźmierczak. Dziękujemy także pozostałej młodzieży oazowej, która włączyła się w organizację tego balu.